MISCELLANEOUS / Toys / Blunddocka 12994555
nr 1299 4555
Blunddocka
1930s, Germany, + clothes. Height: 58 cm, wear, damages.
30-tal, Germany, + kläder. Höjd: 58 cm
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday January 6 2020
at 19:23:05
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)